Lärare och elevassistenter

Abazi Shqipe
Tel: 0470-418 32
E-post: shqipe.abazi@vaxjo.se

Abuzaid Mustafa
Tel: 0470-418 32
E-post: Mustafa.Abuzaid@vaxjo.se

Ahl Åsa
Tel: 0470-419 17
E-post: asa.ahl@vaxjo.se
https://sites.google.com/a/utb.vaxjo.se/asa-ahl/länk till annan webbplats

Alering Ann
Tel: 0470-432 97
E-post: ann.alering@vaxjo.se

Alfredsson Maria
Tel: 0470-79 64 61
E-post: maria.alfredsson@vaxjo.se

Andersson Glenn
Tel: 0470-418 35
E-post: glenn.andersson@vaxjo.se

Andersson Sebastian
Tel: 0470-79 60 73
E-post: sebastian.andersson@vaxjo.se

Appelbäck Mats
Tel: 0470-415 17
E-post: mats.appelback@vaxjo.se

Axelsson Emmy
Tel: 0470-419 32
E-post: emmy.axelsson@vaxjo.se

Axelsson Karl
Tel: 0470-418 05, 0470-419 81
E-post: karl.axelsson@vaxjo.se

Beling Marlena Jolanta
Tel: 0470-435 46
E-post: marlenajolanta.beling@vaxjo.se

Bellander Anders
Tel: 0470-418 29
E-post: anders.bellander@vaxjo.se

Bengtsson Emma
Tel: 0470-418 32
E-post: emma.bengtsson@vaxjo.se

Berg Eva
Tel: 0470-438 94
E-post: eva.bergh@vaxjo.se 

Bergön Nils
Tel: 0470-418 06, 0470-79 64 54
E-post: nils.bergon@vaxjo.se

Bild Fredrik
Tel: 0470-418 11
E-post: fredrik.bild@vaxjo.se

Bojent Linda
Tel: 0470-79 64 26
E-post: linda.bojent@vaxjo.se

Bolin Stefan
Tel: 0470-418 35
E-post: stefan.bolin@vaxjo.se 

Bolmö Catharina 
Tel: 0470-438 90
E-post: catharina.bolmo@vaxjo.se

Cederlund Jennie
Tel: 0470-79 68 94
E-post: jennie.cederlund@vaxjo.se

Christiansen Thomas
Tel: 0470-438 92
E-post: tomas.christiansen@vaxjo.se 

Cronquist Sinikka
Tel: 0470-418 32
E-post: sinikka.cronquist@vaxjo.se

Curlinova Ubavka
Tel: 0470-418 26
E-post: ubavka.churlunova@vaxjo.se

Cvjeticanin "Anki" Dusanka
Tel: 0470-419 85
E-post: dusanka.cvjeticanin@vaxjo.se 

Dahl Lisbeth
Tel: 0470-432 97
E-post: lisbeth.dahl@vaxjo.se 

Dahlberg Camilla
Tel: 0470-418 40
E-post: camilla.dahlberg@vaxjo.se 

Dahlqvist Jens
Tel: 0470-417 28
E-post: jens.dahlqvist@vaxjo.se

Dang Denny
Tel: 0470-419 81
E-post: denny.dang@vaxjo.se

Danielsson Thomas
Tel: 0470-418 29
E-post: thomas.danielsson@vaxjo.se

Danielsson Monica
Tel: 0470-438 39
E-post: monica.danielsson@vaxjo.se 

Edh Rebecka
Tel: 0470-418 32
E-post: rebecka.edh@vaxjo.se

Edvardsson Jerry
Tel: 0470-418 13, 0470-418 15
E-post: jerry.edvardsson@vaxjo.se

Eklund Anders
Tel: 0470-417 28
E-post: anders.eklund@vaxjo.se 

Eriksson Isak
Tel: 0470-437 37
E-post: isak.eriksson@vaxjo.se

Fast Marie
Tel: 0470-79 60 72
E-post: marie.fast@vaxjo.se

Fermskog Daniel
Tel: 0470-418 29
E-post: daniel.fermskog@vaxjo.se

Fransson Anders
Tel: 0470-418 34
E-post: anders.fransson2@vaxjo.se

Fransson Joakim
Tel: 0470-438 90
E-post: joakim.fransson@skola.vaxjo.se 

Fredriksson Per
Tel: 0470-418 33
E-post: per.fredriksson@vaxjo.se

Friman Åsa
Tel. 0470-437 37
E-post: asa.friman@vaxjo.se

Fritz Magnus
Tel: 0470-418 26
E-post: magnus.fritz@vaxjo.se

Frykholm Oscar
Tel: 0470-435 16
E-post: oskar.frykholm@vaxjo.se

Färdigh Emelie
Tel: 0470-419 82
E-post: emelie.fardigh@skola.vaxjo.se

Greijdanus Wouter Haaye
Tel: 0470-418 32
E-post: wouter.greijdanus@vaxjo.se 

Gullstrand Jitka
Tel: 0470-418 28
E-post: jitka.gullstrand@vaxjo.se

Gustafsson Agneta
Tel: 0470-437 37
E-post: agneta.gustafsson@vaxjo.se

Gustafsson Henrik
E-post: henrik.gustavsson@vaxjo.se 

Gustafsson Joakim
Tel: 0470-418 25
E-post: joakim.gustafsson@vaxjo.se

Gustafsson Joel
Tel: 0470-418 32
E-post: joel.gustafsson@vaxjo.se

Hadzic Sanja
Tel: 0470-431 22
E-post: sanja.hadzic@vaxjo.se 

Hagström Adrian 
Tel: 0470-418 31
E-post: adrian.hagstrom@vaxjo.se

Hallberg Kristina
Tel: 0470-79 60 64
E-post: kristina.hallberg@vaxjo.se 

Hansen Terese
Tel: 0470-79 68 94
E-post: terese.hansen@vaxjo.se

Haraldsson Sebastian
Tel: 0470-418 15
E-post: sebastian.haraldsson@vaxjo.se 

Henriksson Marie
Tel: 0470-418 11
E-post: marie.henriksson@vaxjo.se

Hermansson Frida
Tel: 0470-79 64 54
E-post: frida.hermansson@vaxjo.se

Herrera Anne
Tel: 0470-438 90
E-post: anne.herrera@vaxjo.se 

Hidebring Jessica 
Tel: 0470-436 99, 0470-437 37
E-post: jessica.hidebring2@vaxjo.se 

Hjelmer Magdalena
Tel: 0470-432 97
E-post: magdalena.hjelmer@vaxjo.se 

Holm Matz
Tel: 0470-79 64 50
E-post: matz.holm@vaxjo.se 

Holmgren Susanna 
Tel: 0470-419 67
E-post: susanna.holmgren@vaxjo.se

Hulenvik Ann 
Tel: 0470-419 81, 0470-418 06
E-post: ann.hulenvik@vaxjo.se

Hultman Sonny
Tel: 0470-418 29, 0470-79 60 93
E-post: sonny.hultman@vaxjo.se

Husberg Sandra
Tel: 0470-418 10
E-post: sandra.husberg@vaxjo.se

Jakobsen Mattias
Tel: 0470-79 69 99
E-post: mattias.jakobsen@vaxjo.se

Jakobsson Peter
Tel: 0470-437 37
E-post: peter.jakobsson@vaxjo.se 

Jansson Stina
Tel: 0470-438 95
E:post: stina.jansson@skola.vaxjo.se

Janstad Håkan
Tel: 0470-418 44
E-post: hakan.janstad@vaxjo.se

Jarlsson Rebecca
Tel: 0470-437 37
E-post: rebecca.jarlsson@vaxjo.se

Joas Kjellander Isabell
Tel: 0470-411 08
E-post: isabelle.joaskjellander@vaxjo.se

Johansson Carina
E-post: carina.johansson@vaxjo.se

Johansson Elin
Tel: 0470-431 22
E-post: elin.johansson2@vaxjo.se 

Johansson Fredrik
Tel: 0470-418 24
E-post: fredrik.johansson3@vaxjo.se

Johansson Paul
Tel: 0470-418 37
E-post: paul.johansson@vaxjo.se

Johansson Stefan
Tel: 0470-417 64
E-post: stefan.johansson@vaxjo.se

Johansson Åke 
Tel: 0470-418 35
E-post: ake.johansson@vaxjo.se

Johnsson Eva Maria 
Tel: 0470-419 17
E-post: evamaria.johnsson2@vaxjo.se 
https://sites.google.com/a/utb.vaxjo.se/eva-maria-johnsson/länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Jonestrand Per-Håkan
Tel: 0470-418 09
E-post: per-hakan.jonestrand@vaxjo.se

Jonsson Maria
Tel: 0470-410 65
E-post: maria.jonsson@vaxjo.se

Jändel Katarina 
Tel: 0470-79 66 29
E-post: katarina.jandel@vaxjo.se

Jönsson Elisabeth
Tel: 0470-418 09
E-post: elisabeth.jonsson@vaxjo.se
http://elisabethjkungsmadskolan.blogspot.se/
länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Jönsson Helen
Tel: 0470-79 60 62
E-post: helen.jonsson@vaxjo.se

Jönsson Michael
E-post: michael.jonsson@vaxjo.se 

Kahlroth Victoria
Tel: 0470-419 81
E-post: victoria.kahlroth@vaxjo.se 

Kans Ulf
Tel: 0470-418 33
E-post: ulf.kans@vaxjo.se

Karlqvist Sandra
Tel: 0470-438 88 
E-post: sandra.karlqvist@skola.vaxjo.se

Karlsson Anne
Tel: 0470-418 39
E-post: anne.karlsson@vaxjo.se

Karlsson Christina
Tel: 0470-410 65
E-post: christina.karlsson3@vaxjo.se

Karlsson Ola
Tel: 0470-418 05
E-post: ola.karlsson@vaxjo.se

Karlsson Peo
Tel: 0470-419 81
E-post: peo.karlsson@vaxjo.se

Karlsson Tobias
Tel: 0470-418 15
E-post: tobias.karlsson2@vaxjo.se

Kedjevåg Jesper
Tel: 0470-418 16
E-post: jesper.kedjevag@vaxjo.se

Kermfors Marie
Tel: 0470-418 39
E-post: marie.kermfors@vaxjo.se

Keyser Petra
Tel: 0470-418 26
E-post: petra.keyser@vaxjo.se

Kjellsson Åsa
Tel: 0470-437 37
E-post: asa.kjellsson@vaxjo.se 

Kratz Markus
Tel: 0470-418 06, 0470-419 81
E-post: markus.kratz@vaxjo.se

Kreymann Peter
Tel: 0470-418 35
E-post: peter.kreymann@vaxjo.se

Kurt Selma
Tel: 0470-437 37
E-post: selma.kurt2@vaxjo.se

Larsson Jonathan
Tel: 0470-418 13
E-post: jonathan.larsson@vaxjo.se

Liddle Anette 
Tel: 0470-418 09
E-post: anette.liddle@vaxjo.se 

Lindahl Gunilla
Tel: 0470-432 97
E-post: gunilla.lindahl3@vaxjo.se

Lindfors Monica
Tel: 0470-79 64 54
E-post: monica.lindfors@vaxjo.se

Lindqvist Cecilia
Tel: 0470-438 99
E-post: cecilia.lindqvist@vaxjo.se

Lindqvist Jennie
Tel: 0470-79 68 94
E-post: jennie.lindqvist@vaxjo.se

Lindroos Teuvo
Tel: 0470-419 67
E-post: teuvo.lindroos@vaxjo.se

Ljungdahl Linda 
Tel: 0470-419 81
E-post: linda.ljungdahl@vaxjo.se

Lothsson Karin
Tel: 0470-418 10
E-post: karin.lothsson@vaxjo.se

Lundgren Linda
Tel: 0470-418 06, 0470-79 60 73
E-post: linda.lundgren@vaxjo.se

Lundin Maria
Tel: 0470-438 90
E:post: maria.lundin@skola.vaxjo.se

Lyrenäs Mikael
Tel: 0470-79 60 72
E-post: mikael.lyrenas@vaxjo.se

Löfberg Hans-Åke
Tel: 0470-418 35
E-post: hans-ake.lofberg@vaxjo.se

Löfqvist Henrik
Tel: 0470-418 40
E-post: henrik.lofqvist@vaxjo.se

Magnusson Jan
Tel: 0470-416 80
E-post: jan.magnusson@vaxjo.se 

Malmqvist Johan
Tel: 0470-79 64 61
E:post: johanerik.malmqvist@vaxjo.se

Mangialardo Linda
Tel: 0470-418 10
E-post: linda.mangialardo@vaxjo.se

Melldén Ann-Charlott
Tel: 0470-437 37
E-post: ann-charlotte.mellden@vaxjo.se

Misikangas Rasmus
Tel: 0470-437 37
E
:post: rasmus.misikangas@skola.vaxjo.se

Mohlin Gabrielsson Marie-Louise
Tel: 0470-418 32
E-post: marie-louise.mohlingabrielsson@vaxjo.se

Molin Björn
E-post: bjorn.molin@vaxjo.se 

Målberg Haiman 
Tel: 0470-418 32
E-post: haiman.malberg@vaxjo.se 

Mönster Jörgen
Tel: 0470-79 68 94
E-post: jorgen.monster@vaxjo.se 

Nilsson Hans
Tel: 0470-418 15
E:post: hans.nilsson2@vaxjo.se

Nilsson Tomas
Tel: 0470-418 15
E-post: tomas.nilsson2@vaxjo.se

Nilsson Sofia
Tel: 0470-437 37
E-post: sofia.nilsson@vaxjo.se

Nilsson Torbjörn
Tel: 0470-79 68 94
E-post: torbjorn.nilsson@vaxjo.se 

Nord Johan
Tel: 0470-79 60 72
E-post: johan.nord@vaxjo.se

Nordqvist Conny
Tel: 0470-417 28
E-post: conny.nordqvist@vaxjo.se

Nordqvist Lisa
Tel: 0470-418 32
E:post: lisa.nordqvist@vaxjo.se

Nordström Johan
Tel: 0470-418 32
E-post: johan.nordstrom@vaxjo.se

Ohlsson Lena
Tel: 0470-418 09
E-post: lena.ohlsson@vaxjo.se

Olsson Åsa
Tel: 0470-79 60 94
E-post: asa.olsson@vaxjo.se

Palm Maria
Tel: 0470-418 26
E-post: maria.palm@vaxjo.se

Persson Daniel
Tel: 0470-79 69 99
E-post: daniel.persson@vaxjo.se

Petersson Roger
Tel: 0470-418 26
E-post: roger.petersson2@vaxjo.se

Porse Ingemar
Tel: 0470-79 69 99
E-post: ingemar.porse@vaxjo.se

Rappner Catharina
Tel: 0470-418 12
E-post: catharina.rappner@vaxjo.se

Rettig Harald
Tel: 0470-419 81
E-post: harald.rettig@vaxjo.se

Rosell Emma
Tel: 0470-418 31
E-post: emma.rosell@vaxjo.se

Runhellen Maria
Tel: 0470-79 64 54
E-post: maria.runhellen@vaxjo.se

Rydén Tina
Tel: 0470-79 64 54
E-post: tina.ryden@vaxjo.se

Rydh Liselotte
Tel: 0470-419 82
E-post: liselotte.rydh@vaxjo.se

Sahlström Johan
Tel: 0470-417 61
E-post: johan.sahlstrom@vaxjo.se

Segerström Carolina
Tel: 0470-418 32
E-post: carolina.segerstrom@vaxjo.se 

Siméus Jenny
Tel: 0470-79 68 94
E-post:jenny.simeus@vaxjo.se

Sjökvist Anders
Tel: 0470-437 37
E:post: anders.sjokvist@skola.vaxjo.se

Sjöström Roger
Tel: 0470-419 81
E-post: roger.sjostrom@vaxjo.se

Skala Cajnerud Filip
Tel: 0470-419 17
E-post: filip.cajnerudskala@vaxjo.se

Sporre Morgan
Tel: 0470-79 60 93
E-post: morgan.sporre@vaxjo.se

Stenberg Harald
Tel: 0470-417 28
E-post: harald.stenberg@vaxjo.se

Strömberg Hanna
Tel: 0470-418 32
E:post: hanna.stromberg@vaxjo.se

Svensson Ellinor 
Tel: 0470-419 81
E-post: ellinor.svensson@vaxjo.se

Svensson Filip
Tel: 0470-419 81
E-post: filip.svensson@vaxjo.se

Swahn Caroline
Tel: 0470-418 29, 0470-79 60 73
E-post: caroline.swahn@vaxjo.se

Säbom Per
E-post: per.sabom@vaxjo.se

Söderqvist Niclas
Tel: 0470-418 32
E-post: niclas.soderqvist@vaxjo.se

Tegnvallius Peter
Tel: 0470-418 33
E-post: peter.tegnvallius@vaxjo.se

Tekin Titti
Tel: 0470-410 65
E-post: titti.tekin@vaxjo.se

Upperud Catrin
Tel: 0470-418 09
E-post: catrin.upperud@vaxjo.se

Vahtera Kari
Tel: 0470-418 29, 0470-79 60 93
E-post: kari.vahtera@vaxjo.se

Vasko Sanna
Tel: 0470-418 31
E-post: sanna.vasko@vaxjo.se

Wensby Joakim
E-post: joakim.wensby@vaxjo.se

Widlund Benjamin
Tel: 0470-418 13
E-post: benjamin.widlund@vaxjo.se

Wickman Magnus 
Tel: 0470-418 11
E-post: magnus.wickman@vaxjo.se

Wijk Tomas
Tel: 0470-418 36
E-post: tomas.wijk@vaxjo.se

Wirdelöv Irene
Tel: 0470-419 17
E-post: irene.wirdelov@vaxjo.se

Zelvin Stefan
Tel: 0470-437 37
E-post: stefan.zelvin@vaxjo.se

Zulic Amra
Tel: 0470-419 67
E-post: amra.zulic@vaxjo.se 

Åhnstrand Martina
Tel: 0470-418 31
E-post: martina.ahnstrand@vaxjo.se 

Text

Skriv ut
Senast uppdaterad: 11 januari 2018
Förskola och skola