Information Fritids

Fritids Regnbågen och Solen läsåret 2016/2017

Fritids har ca: 160 barn. Fritids är uppdelat i 2 avdelningar, Regnbågen och Solen.

Öppettider

Öppet kl 06.00-18.00.
Öppning sker på Regnbågen

Måltider

Frukost

Frukosten serveras kl. 07.15 i matsalen. (Man måste vara här senast 07.10 om man ska ha frukost)

Mellanmål

Regnbågen kl. 14.00
Solen kl. 14.30

Kontakt Regnbågen

Tel: 0470- 434 67

Pedagoger, Regnbågen

Camilla Nilsson
E-post: camilla.nilsson@skola.vaxjo.se

Krisitna Boghicevici
E-post: kristina.boghicevici@skola.vaxjo.se

Anneli Lundstedt
E-post: anneli.lundstedt@skola.vaxjo.se

Maria Qvant
E-post: maria.holmstromqvant@skola.vaxjo.se

Erika Karlsson
E-post: erika.karlsson@skola.vaxjo.se

Kontakt Solen

Tel: 0470- 434 41

Pedagoger, Solen

Aleksandra Lindberg
E-post: aleksandra.lindberg@skola.vaxjo.se

Senada Kahrimanovic
E-post: senada.kahrimanovic@skola.vaxjo.se

Samuel Blad
E-post: samuel.blad@skola.vaxjo.se

Peder Ekberg
E-post: peder.ekberg@skola.vaxjo.se

Susanne Jönsson
E-post: susanne.jonsson2@skola.vaxjo.se

Caisa Nyrén
E-post: caisa.nyren@skola.vaxjo.se

Välkommen att besöka oss! 

Kontakt

Skriv ut
Senast uppdaterad: 2 oktober 2017
Förskola och skola