Mejladresser till all personal

Rektor

Tomas Lindh

E-post: tomas.lindh@vaxjo.se

Biträdande rektor

Jerker Thagesson

E-post: jerker.thagesson@vaxjo.se

Gun Albinsson Bloom

E-post: gun.albinssonbloom@vaxjo.se                        

Administratör

Sabine Hansson

E-post: sabine.hansson@vaxjo.se

Förskoleklass

Yvonne Lindkvist

E-post: yvonne.lindkvist@skola.vaxjo.se

Viviann Kroon

E-post: viviann.kroon@skola.vaxjo.se 

Emma Leek

E-post: emma.leek@skola.vaxjo.se

Jonna Jonasson

E-post: jonna.jonasson@skola.vaxjo.se

Fritidshem

Mattias Johansson

E-post: mattias.johansson@skola.vaxjo.se

Ellinor Brink

E-post: ellinor.brink@skola.vaxjo.se

Zara Liljengren

E-post: zara.liljengren@skola.vaxjo.se

Joakim Armblad

E-post: joakim.armbladmagnusson@skola.vaxjo.se

Björksund Magnusson Karl

E-post: carl.bjorksund@skola.vaxjo.se

Anette Wallden

E-post: annette.wallden@skola.vaxjo.se

Lena Me Hellman

E-post: meelena.hellman@skola.vaxjo.se

Peter Calmernäs

E-post: peter.calmernas@skola.vaxjo.se 

De som jobbar i förskoleklass jobbar även på fritids.

Lärare åk 1-3

Emma Ingmarsson

E-post: emma.magnusson1@skola.vaxjo.se

Maria Holgersson

E-post: maria.holgersson@skola.vaxjo.se

Camilla Einarsson

E-post: camilla.einarsson@skola.vaxjo.se

Petra Sobeck

E-post: petra.sobeck@skola.vaxjo.se

Lena Jangvik

E-post: lena.jangvik@skola.vaxjo.se

Tina Öljimäki

E-post: tina.oljymaki@skola.vaxjo.se

Åsa Westerblom 

E-post: asa.westerblom1@skola.vaxjo.se

Lärare åk 4-6

Miranda Oskarsson

E-post: miranda.oskarsson1@skola.vaxjo.se

Lars Rehnberg

E-post: lars.rehnberg@skola.vaxjo.se

Annika Bomark

E-post: annika.bomark@skola.vaxjo.se

Mathias Andersson

E-post: Mathias.Andersson@skola.vaxjo.se

Ulrika Skogström

E-post: ulrika.skogstrom@skola.vaxjo.se

Henrik Einarsson

E-post: henrik.einarsson@skola.vaxjo.se

Jenny Sparf

E-post: jenny.sparf@skola.vaxjo.se        

Slöjdlärare

Jenny Hansson

E-post: jenny.hansson@skola.vaxjo.se

Jonatan Rundqvist

E-post: Jonatan.Rundqvist@vaxjo.se

Lärare Idrott & Hälsa

Andreas Turesson

E-post: andreas.turesson@skola.vaxjo.se

IT-pedagog

Gun Albinsson Bloom

E-post: gun.albinssonbloom@vaxjo.se

Speciallärare

Christina Månsson

E-post: christina.mansson@skola.vaxjo.se

Musiklärare

Annika Lindholm

E-post: Annika.Lindholm@skola.vaxjo.se

Hanna Fehling

E-post: hanna.fehling@skola.vaxjo.se

Kontakt

Skriv ut
Senast uppdaterad: 26 september 2017
Förskola och skola