Personal

Pedagoger

Anna-Lena Janlöv Källberg

Ansvarig lärare för förskoleklassen 
E-post: annalena.janlovkallberg@skola.vaxjo.se

Anna Fransson

Ansvarig lärare för åk 1
E-post: anna.fransson3@skola.vaxjo

Veronika Elf

Ansvarig lärare för åk 2-3
E-post: veronika.elf@skola.vaxjo.se

Marie Brauer

Ansvarig lärare för åk 4-5
E-post: marie.brauer@skola.vaxjo.se 

Madelen Thoresson

Ansvarig lärare för åk 6
E-post: madelen.toresson@skola.vaxjo.se

Ingela Olsson

Resurs i åk 2-3
E-post: ingela.karlsson@skola.vaxjo.se

Daniel Fröström

Resurs i åk 6
E-post: daniel.rostrom@vaxjo.se

Maria Henningsson

Ansvarig pedagog för fritids
E-post: maria.henningsson@skola.vaxjo.se

Musik

Sabina Håkansson

E-post: Sabina.Hakansson@skola.vaxjo.se

Slöjd

Jenny Hansson

E-post: jenny.hansson@skola.vaxjo.se

Jonatan Rundqvist

E-post: Jonatan.Rundqvist@vaxjo.se 

Service

Linda Henriksson

E-post: linda.henriksson@vaxjo.se

Skolsköterska

Amanda Nybeck   

Kontakt

Skriv ut
Senast uppdaterad: 25 september 2017
Förskola och skola