Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till personalen.

Mats Höglund

Rektor
E-post: mats.hoglund@vaxjo.se
Telefon: 0470- 432 86

Emmy Thorildsson

Administration
E-post: emmy.thorildsson@vaxjo.se
Telefon: 0470- 433 11

Ulrika Alfredsson

Lärvux elevassistent
E-post: ulrika.alfredsson@vaxjo.se

Jalaleddin Amid Sardari

IT, datateknik
E-post: Jalaleddin.AmidSardari@vaxjo.se

Ulf Andersson

Fysik, matematik
E-post: ulf.andersson2@vaxjo.se

Susanne Blomqvist

Svenska som andra språk
E-post: susanne.blomqvist@vaxjo.se

Emma Edh

Svenska, Svenska som andra språk, SFI
E-post: emma.edh@vaxjo.se

Susanne Ekelius Nömtak

Svenska, Religion, YH
E-post: susanne.ekeliusnomtak@vaxjo.se

Lotta Elmgren

Svenska, Svenska som andra språk, SFI, historia
E-post: lotta.elmgren@vaxjo.se

Ulla Fagerström

Engelska
E-post: ulla.fagerstrom@vaxjo.se

Elin Gustavsson

Svenska, Svenska som andra språk, SFI
E-post: elin.gustavsson@vaxjo.se

Peter Hagelberg

Svenska som andra språk, SFI
E-post: peter.hagelberg@vaxjo.se

Eva Henriksson

Matematik, kemi
E-post: eva.henriksson@vaxjo.se

Samira Ikanovic

Lärvux, specialpedagog
E-post: samira.ikanovic@vaxjo.se

Örjan Klippvik

Svenska som andra språk, SFI
E-post: orjan.klippvik@vaxjo.se

Gudrun Krooneman

Svenska som andraspråk, SFI, engelska
E-post: gudrun.krooneman@vaxjo.se

Björn Landin

Svenska som andra språk, SFI
E-post: bjorn.landin@vaxjo.se

Hans Ljungdahl

Digital bild och design
E-post: hans.ljungdahl@vaxjo.se

Cecilia Lundin Danielsson

Svenska som andra språk, SFI, samhällskunskap
E-post: cecilia.lundindanielsson@vaxjo.se

Anja Nertyk

Svenska som andra språk, SFI
E-post: anja.nertyk@vaxjo.se

Sofie Nilsson

Svenska som andra språk, SFI
E-post: sofie.nilsson2@vaxjo.se

Lien Ngyen Tran

Lärvux, specialpedagog
E-post lien.nguyentran@vaxjo.se

Eva Ragnarsson

Svenska som andraspråk, SFI
E-post: eva.ragnarsson@vaxjo.se

Annika Sellgren

Lärvux, speciallärare
E-post annika.sellgren@vaxjo.se

Gunilla Seltén

Svenska som andraspråk, SFI
E-post: gunilla.selten@vaxjo.se

Dan Stenberg

Lärvux, matematik
E-post: dan.stenberg@vaxjo.se

Sandra Svahn Eriksson

Matematik
E-post: sandra.svahneriksson@vaxjo.se

Catarina Thestrup

Engelska, Svenska som andra språk, SFI
E-post: catarina.thestrup@vaxjo.se

Kontakt

Skriv ut
Senast uppdaterad: 3 januari 2018
Förskola och skola