Kontakt

Kontakta oss:

Adress: Bergendahlska gården, Liedbergsgatan 14-16, Växjö

Vill du få mer utförlig information om Bergendahlska gården och vår verksamhet är du välkommen att kontakta:

BG-Ung & BG-Musik: 0470- 411 81
E-post: bg.kafe@vaxjo.se

Jessica Sorting
Samordnare BG
Tel. 0470-73 46 35
E-post: jessica.sorting@vaxjo.se

Anna Nilsson, Växjölöftet Sommar
Tel: 0470-43671  
E-post: Anna.Nilsson3@vaxjo.se

Gudny Petersson, BG Ung
E-post: gudny.petersson@vaxjo.se

Anders Gustafsson
Samordnare FältNavigator
Tel. 0470-436 49
E-post: anders.gustafsson3@vaxjo.se

Jennie Jönsson, fältsekreterare
E-post: jennie.jonsson@vaxjo.se

Alexandra Sandström, fältsekreterare
E-post:alexandra.sandstrom@vaxjo.se

Osama Attar, fältsekreterare 
E-post: osama.attar@vaxjo.se

Almir Mandzukic, fältsekreterare
E-post: almir.mandzukic@vaxjo.se

Peter Johansson
Fritidsgårdschef
E-post: peter.johansson@vajo.se

Louise Nygren
Enhetschef Ungas Fria Tid
Tel. 0470-432 61
E-post: louise.nygren@vaxjo.se

Martin Scharin
Samordnare Ungas Fria Tid
Tel: 0470-411 36
E-post: martin.scharin@vaxjo.se

Anna Lagrelius
Samordnare Ungas Fria Tid
Tel. 0470-411 91
E-post: anna.lagrelius@vaxjo.se

Kontakt

Skriv ut
Senast uppdaterad: 10 januari 2018
Växapp