Kontakta Fagrabäckskolan

Kontaktuppgifter till personal på Fagrabäckskolan.

Frånvaroanmälan

Se Frånvaroanmälan

Administratör

Therese Hammargren
Telefon 0470-416 98
E-post therese.hammargren@vaxjo.se

Administratör

Yvette Medin
Telefon 0470-416 99
E-post yvette.medin@vaxjo.se

Rektor

Robert Eriksson
Telefon 0470-416 95
E-post roberth.eriksson@vaxjo.se

Rektor NoT

Viktoria Emvall
Telefon 0470-431 58
E-post viktoria.emvall@vaxjo.se

Biträdande rektor

Mia Gustafsson
Telefon 0470-416 96
E-post mia.gustafsson@vaxjo.se

Vaktmästare

Magnus Berthagen
Telefon 0470-417 00
E-post magnus.berthagen@vaxjo.se

Skolsköterska

Marie Lindberg
Telefon 0470-417 02
E-post marie.lindberg2@vaxjo.se

Skolsköterska NoT

Jenny Sjöbring
Telefon 0470-79 62 25
E-post jenny.sjobring@vaxjo.se

Kurator

Teresa Falcon
Telefon 0470-416 68
E-post teresa.falcon@vaxjo.se

Studie- och yrkesvägledare

Amil Aljicevic
Telefon 0470-411 58
E-post amil.aljicevic@vaxjo.se

Studie- och yrkesvägledare NoT

Lina Greek
Telefon 0470-79 61 27
E-post lina.greek@vaxjo.se

Kontakt

Skriv ut
Senast uppdaterad: 18 oktober 2021
Förskola och skola