Kontakta Fagrabäckskolan

Kontaktuppgifter till personal på Fagrabäckskolan.

Frånvaroanmälan

Se Frånvaroanmälan

Administratör

Therese Hammargren
Tel: 0470-416 98
E-post: therese.hammargren@vaxjo.se

Administratör

Yvette Medin
Tel: 0470-416 99
E-post: yvette.medin@vaxjo.se

Samordnare

Therese Söderstjärna
Tel: 0470-430 44
E-post: therese.soderstjarna@vaxjo.se

Rektor

Robert Eriksson
Tel: 0470-416 95
E-post: robert.eriksson@vaxjo.se

Biträdande rektor

Magdalena Martina
Tel: 0470-417 01
E-post: magdalena.martina@vaxjo.se

Biträdande rektor

Cecilia Widqvist
Tel: 0470-416 96
E-post: cecilia.widqvist@vaxjo.se

Vaktmästare

Christian Farbäck
Tel: 0470-417 00
E-post: christian.farback@vaxjo.se

Skolsköterska

Marie Lindberg
Tel: 0470-417 02
E-post marie.lindberg2@vaxjo.se

Skolsköterska NoT

Jenny Sjöbring
Tel: 0470-79 62 25
E-post: jenny.sjobring@vaxjo.se

Kurator

Teresa Falcon
E-post: teresa.falcon@vaxjo.se

Studie- och yrkesvägledning

Fredrika Svensson
Tel: 0470-411 58
E-post: fredrika.svensson@vaxjo.se

Kontakt

Skriv ut
Senast uppdaterad: 24 april 2018
Förskola och skola