Kontakta Gustavslundskolan

Kontaktuppgifter till personal på Gustavslundskolan.

Frånvaroanmälan

Se Frånvaroanmälan.

Expeditionens öppettider

Måndag till fredag klockan 08.00-15.00

Administratör

Magdalena Nordfjell
Telefon: 0470-437 34
E-post: magdalena.nordfjell@vaxjo.se

Rektor

Anton Wijk
Telefon: 0470-435 14
E-post: anton.wijk@vaxjo.se

Biträdande rektor

Johanna Nordin
Telefon: 0470-437 15
E-post: johanna.nordin@vaxjo.se

Förskolechefer

Berit Juhlin Bunn (förskolorna Björnen, Borggården och Villekulla)
Telefon: 0470-432 63
E-post: berit.juhlin-bunn@vaxjo.se

Carina Stål (förskolorna Gustavslund, Hov och Slottet)
Telefon: 0470-79 65 77
E-post: carina.stal@vaxjo.se

Köksledare

Telefon: 0470-437 08

Fritidshem

Galaxen förskoleklass
Telefon: 0470-437 18

Kosmos förskoleklass
Telefon: 0470-437 17

Tellus fritidsavdelning
Telefon: 0470-437 05

Luna fritidsavdelning
Telefon: 0470-437 13

Paraden fritidsavdelning
Telefon: 0470-437 20

Personalrum

Telefon: 0470-437 09

Skolsköterska

Marie-Louise Nielsen (på plats tisdag, onsdag eftermiddag, torsdag och fredag fömiddag)
Telefon: 0470-437 07
E-post: marie-louise.nielsen@vaxjo.se

Kurator

Caroline Andersson
Telefon: 0472-26 83 09
E-post: caroline.andersson2@vaxjo.se

Studie- och yrkesvägledning

Ida Johansson
E-post: ida.johansson2@vaxjo.se

Bibliotekarie

Elisabeth Gustafsson
E-post: elisabet.gustafsson@vaxjo.se

 

Kontakt

Skriv ut
Senast uppdaterad: 7 november 2018
Förskola och skola