Kontakta Lillestadskolan

Kontaktuppgifter till personal på Lillestadskolan.

Frånvaroanmälan

Se Frånvaroanmälan

Expeditionens öppettider

Måndag - fredag klockan 08:00-16:30

Administratör

Karolina Fagerlund
Telefon: 0470-436 73
E-post: karolina.fagerlund@vaxjo.se

Rektor

Henrik Elfving
Telefon: 0470-418 47
E-post: henrik.elfving@vaxjo.se

Biträdande rektor

Amira Palo
Telefon: 0470-79 67 16
E-post: amira.palo@vaxjo.se

Bibliotek

Ann-Sofi Nilsson
Telefon: 0470-411 02
E-post: ann-sofi.nilsson@vaxjo.se

Skolsköterska

Lisbeth Damberg
Telefon: 0470-419 75
E-post: lisbeth.damberg@vaxjo.se

Vaktmästare

Samed Alaktbari
Telefon: 0470-436 73
E-post: samed.alaktbari@vaxjo.se

Fastighetsskötare

Vöfab
Telefon: 0470-418 00

Fritidshem

Förskoleklass

Telefon: 0470-411 01

Diamanten

Telefon: 0470-411 04

Morgon-/stängningsfritids

Telefon: 0470-411 01

Safiren

Telefon: 0470-436 75

Kök

Nathalie Tallefors
Telefon: 0470-416 36
E-post: nathalie.tallefors@vaxjo.se

Personalrum

Telefon: 0470-435 33

Kontakt

Skriv ut
Senast uppdaterad: 7 november 2018
Förskola och skola