Kontakta Teleborg centrum

Kontaktuppgifter till personal på Teleborg centrum.

Frånvaroanmälan

Se Frånvaroanmälan

Expeditionens öppettider

Måndag- fredag 08.00-12.00

Samordnare/Administratör

Marie Karlsson, grundskolan
Tel: 0470-419 34
E-post: marie.karlsson7@vaxjo.se

Ewa Bard, grundsärskolan
Tel: 0470-419 45
E-post: ewa.bard@vaxjo.se

Rektor, grundskolan

Elisabet Wåhlén
Tel: 0470-419 31
E-post: elisabet.wahlen@vaxjo.se

Rektor, grundskolan

Mathias Ahrn
Tel: 0470-419 30
E-post: mathias.ahrn@vaxjo.se

Rektor, grundsärskolan

Linus Skarp
Tel: 0470-419 21
E-post: linus.skarp@vaxjo.se

Vaktmästare

David Valdebenito
Tel: 0470-419 35

Arbetslag A

Tel: 0470-419 42

Arbetslag B1

Tel: 0470-419 44

Arbetslag IB

Tel: 0470-73 47 92

Arbetslag C

Tel: 0470-419 43
Tel: 0470-73 47 93

Förberedelseklass

Tel: 0470-419 39

Arbetslag grundsärskolan

Tel: 0470-419 60

Fritidsgården

Tel: 0470-411 87

Skolsköterska

Susanne Karlsson
Tel: 0470-419 37
E-post: susanne.karlsson5@vaxjo.se

Kurator

Åsa Mönster
Tel: 0470-432 94
E-post: asa.monster@vaxjo.se

Studie- och yrkesvägledning

Catrin Lindström
Tel: 0470-419 36
E-post: catrin.lindstrom@vaxjo.se

IB-koordinator

Shane Lewis
Tel: 0470-419 22
E-post: shane.lewis@skola.vaxjo.se

Köksansvarig

Katarina Lundkvist
Tel: 0470-419 39
E-post: katarina.lundkvist@vaxjo.se

Skolbibliotek

Tel: 0470-414 68

Kontakt

Skriv ut
Senast uppdaterad: 24 april 2018
Förskola och skola