Introduktionsprogram

Kontaktuppgifter till personal på introduktionsprogrammen.

Rektor

Annika Beckström

Tel: 0470-435 72
E-post: annika.beckstrom@vaxjo.se

Specialpedagog

Marie Hvit

E-post: marie.hvit@vaxjo.se
Telefon: 0470-79 64 08

Studie- och yrkesvägledare

Stella Vogiatzi

Telefon: 0470-435 73
E-post: stella.vogiatzi@vaxjo.se

Socialpedagog

Anna Sundgren

Telefon: 072-161 96 29
E-post: anna.sundgren@vaxjo.se

Lärarassistenter

Marlena Jolanta Beling - IM

E-post: marlena.jolantabeling@vaxjo.se
Telefon: 0470-435 46

Programansvarig

Magnus Löfgren

E-post: magnus.lofgren2@vaxjo.se
Telefon: 070-952 38 46

Lärare

Björk, Veronica

Svenska, Engelska
E-post: veronica.bjork@vaxjo.se
Telefon: 0470-438 57

Broder, Fritz

Svenska, Samhällskunskap, Psykologi, Entreprenörskap
E-post: fritz.broder@vaxjo.se 
Telefon: 0470-438 57

Glans, Linus

Svenska, Svenska som andraspråk
E-post: linus.nilsson@vaxjo.se
Telefon: 0470-438 57

Hult, Henrik

Samhällskunskap
E-post: henrik.hult@vaxjo.se
Telefon: 0470-438 57

Karlsson, Maria

Engelska, Religion
E-post: maria.karlsson7@vaxjo.se
Telefon: 0470-438 57

Linder, Therese

Matematik
E-post: therese.linder@vaxjo.se
Telefon: 0470-438 57

Löfgren, Magnus

Matematik, UF
E-post: magnus.lofgren2@vaxjo.se
Telefon: 0470-438 57

Matsson, Cecilia

Matematik, Fysik
E-post: cecilia.mattsson@vaxjo.se
Telefon: 0470-438 57

Rönnlund, Emma - EE

Historia, Religion
E-post: emma.ronnlund@vaxjo.se

Svensson, Per-Johan

Svenska, Geografi, Samhällskunskap
E-post: per-johan.svensson@vaxjo.se
Telefon: 0470-438 57

Svensson, Sara

Matematik, Idrott
E-post: sara.svensson@vaxjo.se
Telefon: 0470-438 57

Lärare Individuellt Alternativ inriktning BAS

Cooper, Linda

Svenska, Engelska
E-post: linda.cooper@vaxjo.se
Telefon: 073-153 63 43

Olofsson, Camilla

Svenska, Engelska
E-post: camilla.olofsson@vaxjo.se

Wiksten, Jenny

Matematik
E-post: jenny.wiksten@vaxjo.se
Telefon: 073-153 63 43

Wiberg, Elin

E-post: jenny.wiksten@vaxjo.se


Kontakt

Skriv ut
Senast uppdaterad: 19 juni 2019
Teknikum