Eldningsförbud i Kronobergs län

Länsstyrelsen har beslutat om eldningsförbud i Kronobergs län. Det råder extrem hög brandrisk i skog och mark.

Stäng meddelande

Lärare och elevassistenter

Vill du kontakta Kungsmadskolan så ringer du vår reception på telefonnumer 0470-417 90 eller mejlar du vår personal på adresserna nedan.

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö

Abazi Shqipe
E-post: shqipe.abazi@vaxjo.se

Abuzaid Mustafa
E-post: Mustafa.Abuzaid@vaxjo.se

Ahl Åsa
E-post: asa.ahl@vaxjo.se
https://sites.google.com/a/utb.vaxjo.se/asa-ahl/länk till annan webbplats

Alfredsson Maria
E-post: maria.alfredsson@vaxjo.se

Andersson Glenn
E-post: glenn.andersson@vaxjo.se

Andersson Hanna
E-post: hanna.andersson2@vaxjo.se

Andersson Sebastian
E-post: sebastian.andersson@vaxjo.se

Appelbäck Mats
E-post: mats.appelback@vaxjo.se

Axelsson Emmy
E-post: emmy.axelsson@vaxjo.se

Axelsson Karl
E-post: karl.axelsson@vaxjo.se

Beling Marlena Jolanta
E-post: marlenajolanta.beling@vaxjo.se

Bellander Anders
E-post: anders.bellander@vaxjo.se

Bengtsson Emma
E-post: emma.bengtsson@vaxjo.se

Bergön Nils
E-post: nils.bergon@vaxjo.se

Bild Fredrik
E-post: fredrik.bild@vaxjo.se

Bojent Linda
E-post: linda.bojent@vaxjo.se

Bolin Stefan
E-post: stefan.bolin@vaxjo.se 

Cronquist Sinikka
E-post: sinikka.cronquist@vaxjo.se

Curlinova Ubavka
E-post: ubavka.churlunova@vaxjo.se

Cvjeticanin "Anki" Dusanka
E-post: dusanka.cvjeticanin@vaxjo.se 

Dahlberg Camilla
E-post: camilla.dahlberg@vaxjo.se 

Dahlqvist Jens
E-post: jens.dahlqvist@vaxjo.se

Dang Denny
E-post: denny.dang@vaxjo.se

Danielsson Thomas
E-post: thomas.danielsson@vaxjo.se

Edh Rebecka
E-post: rebecka.edh@vaxjo.se

Edvardsson Jerry
E-post: jerry.edvardsson@vaxjo.se

Eklund Anders
E-post: anders.eklund@vaxjo.se 

Fast Marie
E-post: marie.fast@vaxjo.se

Fermskog Daniel
E-post: daniel.fermskog@vaxjo.se

Fredriksson Per
E-post: per.fredriksson@vaxjo.se

Fritz Magnus
E-post: magnus.fritz@vaxjo.se

Frykholm Oscar
E-post: oskar.frykholm@vaxjo.se

Greijdanus Wouter Haaye
E-post: wouter.greijdanus@vaxjo.se

Gullstrand Jitka
E-post: jitka.gullstrand@vaxjo.se

Gustafsson Joakim
E-post: joakim.gustafsson@vaxjo.se

Gustafsson Joel
E-post: joel.gustafsson@vaxjo.se

Hadzic Sanja
E-post: sanja.hadzic@vaxjo.se

Hagström Adrian 
E-post: adrian.hagstrom@vaxjo.se

Hallberg Kristina
E-post: kristina.hallberg@vaxjo.se 

Hansen Terese
E-post: terese.hansen@vaxjo.se

Haraldsson Sebastian
E-post: sebastian.haraldsson@vaxjo.se 

Henriksson Marie
E-post: marie.henriksson@vaxjo.se

Hermansson Frida
E-post: frida.hermansson@vaxjo.se

Holmgren Susanna 
E-post: susanna.holmgren@vaxjo.se

Hulenvik Ann 
E-post: ann.hulenvik@vaxjo.se

Hultman Sonny
E-post: sonny.hultman@vaxjo.se

Husberg Sandra
E-post: sandra.husberg@vaxjo.se

Jakobsen Mattias
E-post: mattias.jakobsen@vaxjo.se

Janstad Håkan
E-post: hakan.janstad@vaxjo.se

Joas Kjellander Isabell
E-post: isabelle.joaskjellander@vaxjo.se

Johansson Carina
E-post: carina.johansson@vaxjo.se

Johansson Elin
E-post: elin.johansson2@vaxjo.se 

Johansson Fredrik
E-post: fredrik.johansson3@vaxjo.se

Johansson Paul
E-post: paul.johansson@vaxjo.se

Johansson Åke 
E-post: ake.johansson@vaxjo.se

Johnsson Eva Maria 
E-post: evamaria.johnsson2@vaxjo.se 
https://sites.google.com/a/utb.vaxjo.se/eva-maria-johnsson/länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Jonestrand Per-Håkan
E-post: per-hakan.jonestrand@vaxjo.se

Jonsson Maria
E-post: maria.jonsson@vaxjo.se

Jändel Katarina 
E-post: katarina.jandel@vaxjo.se

Jönsson Elisabeth
E-post: elisabeth.jonsson@vaxjo.se
http://elisabethjkungsmadskolan.blogspot.se/
länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Jönsson Helen
E-post: helen.jonsson@vaxjo.se

Jönsson Michael
E-post: michael.jonsson@vaxjo.se 

Kahlroth Victoria
E-post: victoria.kahlroth@vaxjo.se

Kans Ulf
E-post: ulf.kans@vaxjo.se

Karlsson Anne
E-post: anne.karlsson@vaxjo.se

Karlsson Christina
E-post: christina.karlsson3@vaxjo.se

Karlsson Ola
E-post: ola.karlsson@vaxjo.se

Karlsson Peo
E-post: peo.karlsson@vaxjo.se

Karlsson Tobias
E-post: tobias.karlsson2@vaxjo.se

Kedjevåg Jesper
E-post: jesper.kedjevag@vaxjo.se

Kermfors Marie
Tel: 0470-418 39
E-post: marie.kermfors@vaxjo.se

Keyser Petra
E-post: petra.keyser@vaxjo.se

Kratz Markus
E-post: markus.kratz@vaxjo.se

Kreymann Peter
E-post: peter.kreymann@vaxjo.se

Larsson Jonathan
E-post: jonathan.larsson@vaxjo.se

Liddle Anette 
E-post: anette.liddle@vaxjo.se 

Lindfors Monica
E-post: monica.lindfors@vaxjo.se

Lindqvist Jennie
E-post: jennie.lindqvist@vaxjo.se

Lindroos Teuvo
E-post: teuvo.lindroos@vaxjo.se

Ljungdahl Linda 
E-post: linda.ljungdahl@vaxjo.se

Lothsson Karin
E-post: karin.lothsson@vaxjo.se

Lundgren Linda
E-post: linda.lundgren@vaxjo.se

Lyrenäs Mikael
Tel: 0470-79 60 72
E-post: mikael.lyrenas@vaxjo.se

Löfberg Hans-Åke
E-post: hans-ake.lofberg@vaxjo.se

Löfqvist Henrik
E-post: henrik.lofqvist@vaxjo.se

Magnusson Jan
E-post: jan.magnusson@vaxjo.se

Malmqvist Johan
E:post: johanerik.malmqvist@vaxjo.se

Mangialardo Linda
E-post: linda.mangialardo@vaxjo.se

Mohlin Gabrielsson Marie-Louise
E-post: marie-louise.mohlingabrielsson@vaxjo.se

Molin Björn
E-post: bjorn.molin@vaxjo.se 

Målberg Haiman 
E-post: haiman.malberg@vaxjo.se 

Mönster Jörgen
E-post: jorgen.monster@vaxjo.se 

Nilsson Hans
E:post: hans.nilsson2@vaxjo.se

Nilsson Tomas
E-post: tomas.nilsson2@vaxjo.se

Nilsson Torbjörn
E-post: torbjorn.nilsson@vaxjo.se 

Nord Johan
E-post: johan.nord@vaxjo.se

Nordqvist Conny
E-post: conny.nordqvist@vaxjo.se

Nordqvist Lisa
E:post: lisa.nordqvist@vaxjo.se

Nordström Johan
E-post: johan.nordstrom@vaxjo.se

Ohlsson Lena
E-post: lena.ohlsson@vaxjo.se

Olsson Åsa
E-post: asa.olsson@vaxjo.se

Palm Maria
E-post: maria.palm@vaxjo.se

Persson Daniel
E-post: daniel.persson@vaxjo.se

Petersson Roger
E-post: roger.petersson2@vaxjo.se

Porse Ingemar
E-post: ingemar.porse@vaxjo.se

Rappner Catharina
E-post: catharina.rappner@vaxjo.se

Rettig Harald
E-post: harald.rettig@vaxjo.se

Rosell Emma
E-post: emma.rosell@vaxjo.se

Runhellen Maria
E-post: maria.runhellen@vaxjo.se

Rydén Tina
E-post: tina.ryden@vaxjo.se

Sahlström Johan
E-post: johan.sahlstrom@vaxjo.se

Segerström Carolina
E-post: carolina.segerstrom@vaxjo.se 

Siméus Jenny
E-post:jenny.simeus@vaxjo.se

Sjöström Roger
Tel: 0470-419 81
E-post: roger.sjostrom@vaxjo.se

Skala Cajnerud Filip
E-post: filip.cajnerudskala@vaxjo.se

Sporre Morgan
E-post: morgan.sporre@vaxjo.se

Stenberg Harald
E-post: harald.stenberg@vaxjo.se

Svensson Ellinor 
E-post: ellinor.svensson@vaxjo.se

Svensson Filip
E-post: filip.svensson@vaxjo.se

Swahn Caroline
E-post: caroline.swahn@vaxjo.se

Säbom Per
E-post: per.sabom@vaxjo.se

Söderqvist Niclas
E-post: niclas.soderqvist@vaxjo.se

Tegnvallius Peter
E-post: peter.tegnvallius@vaxjo.se

Tekin Titti
E-post: titti.tekin@vaxjo.se

Upperud Catrin
E-post: catrin.upperud@vaxjo.se

Vahtera Kari
E-post: kari.vahtera@vaxjo.se

Vasko Sanna
E-post: sanna.vasko@vaxjo.se

Wensby Joakim
E-post: joakim.wensby@vaxjo.se

Widlund Benjamin
E-post: benjamin.widlund@vaxjo.se

Wickman Magnus 
E-post: magnus.wickman@vaxjo.se

Wijk Tomas
E-post: tomas.wijk@vaxjo.se

Wirdelöv Irene
E-post: irene.wirdelov@vaxjo.se

Zulic Amra
E-post: amra.zulic@vaxjo.se 

Åhnstrand Martina
E-post: martina.ahnstrand@vaxjo.se

Skriv ut
Senast uppdaterad: 20 mars 2018
Kungsmadskolan